Redakcia

Náš tím redaktorov tvoria fanúšikovia športového stávkovania a kasínových hier. Tak, ako je každý výnimočný a vie niečo iné, aj členovia nášho tímu sa špecializujú na určité oblasti.

Niektorí sa viac vyznajú vo futbale, iní v automatoch a slotoch, ďalší v technických parametroch. Tak či onak, každý z našich redaktorov má dlhoročné skúsenosti v oblasti online hazardných hier. Zoznámte sa s naším tímom:

Jan Mach

Jiri

Od detstva milujem šport, aktívne hrám florbal, plávam a jazdím na bicykli. A som veľkým fanúšikom futbalu a tenisu. Mojim najväčším zážitkom bola návšteva Rolland Garros a niekoľkých zápasov La Ligy a Premier League.

Vďaka môjmu športovému nadšeniu som mal vždy blízko aj k športovým stávkam a dovolím si tvrdiť, že málokto vyskúšal toľko online stávkových kancelárií ako ja. A hoci uprednostňujem športové stávky pred stávkovaním v kasíne, môj najväčší zážitok spojený so stávkovaním bol pravdepodobne ten, keď som si zahral za niekoľkými stolmi v samotnom Las Vegas. Ak si však mám vybrať, je mi bližšie stávkovanie na NHL ako ruleta 🙂

Moje recenzie:

Adam Grossman

Adam

Som aktívny športovec a nadšenec športového stávkovania, od detstva hrám futbal a hokej, takže o nich mám automaticky najviac vedomostí.

Do nášho redakčného tímu som bol pozvaný, pretože rád nielen stávkujem, ale aj píšem o stávkovaní a tiež rád skúšam nové stávkové kancelárie a kasína, čo je vlastne moja hlavná náplň práce.

Mojím obľúbeným futbalovým klubom je Bayern Mníchov. Mojou obľúbenou stávkou je stávka s hendikepom, či už ide o víťazstvo alebo počet gólov, rohy, vlastne čokoľvek.

Moje hodnotenia:

Hana Svoboda

Hana

Volám sa Hana a mojou obľúbenou zábavou sú automaty, kasína a hry. Moji kolegovia hovoria, že som hravá a je to na mne poznať.

Navštívila som a osobne otestovala  mnoho kamenných, ale najmä online kasín a stávkových kancelárií a dovolím si tvrdiť, že je len málo ľudí, ktorí sa v hernom svete vyznajú lepšie ako ja.

Aj keď v našej redakcii píšem aj o športovom stávkovaní, najlepšie sa cítim práve vo svete kasínových hier. Mojou najobľúbenejšou hrou je ruleta.

Moje recenzie: