Vklady a výbery


 • Visa
 • Skrill, Neteller
 • USDT ERC/TRC Dire pay, Bitcoin, USDT ERC/TRC, Cozeni
 • Bankový prevod
 • USDT ERC/TRC Dire pay, Bitcoin, USDT ERC/TRC, Cozeni
 • Skrill, Neteller
Športport, Casino
4.1/5
USDT 115 bonus
Registrácia

Prehľad


 • Webová stránka:
  www.dafabet.com
 • Spoločnosť:
  AsianBGE
 • Licencia:
  Cagayan Economic Zone Authority (CEZA)
 • Cieľová oblasť:
  Asie a Tichomoří / Evropa

Dafabet

Dafabet

Dafabet som videl v televízii počas zápasu Pohára UEFA na dresoch Celticu Glasgow a hneď ma napadlo, že keď sa zápas skončí, pozriem sa, čo je to vlastne za stávkovú kanceláriu.

Keď rozhodca zapískal záverečný hvizd, sadol som si k obrazovke počítača a prešiel na oficiálnu webovú stránku www.dafabet.com. Na prvý pohľad ma zaujala nielen prehľadná stránka, ale najmä široký záber log svetových klubov a súťaží, ktorých je Dafabet oficiálnym partnerom.

Keď som si však ďalej vyhľadával podrobnosti o spoločnosti, niet sa vôbec čomu čudovať, keďže táto online stávková kancelária nie je žiadnym nováčikom a na trhu je od roku 2004. No a práve vďaka sponzorstvu popredných športových klubov si získala obrovskú popularitu v ázijských krajinách, ako aj v západnej Európe.

Potvrdilo sa mi to aj vtedy, keď som rozbalil jazykovú ponuku v pravom hornom rohu. Stránka bola k dispozícii vo viacerých ázijských jazykoch, ako napríklad vietnamčina, hindčina, bengálčina a ďalšie.Samozrejmosťou bola aj angličtina, čo mi dokonale vyhovovalo.

Klikol som na tlačidlo registrácie stávkovej kancelárie a zaregistroval som si účet. Po tom, čo som ešte musel potvrdiť svoju e-mailovú adresu kliknutím na odkaz v overovacom e-maile, ktorý som dostal hneď po registrácii, som mal okamžite prístup k svojmu novému účtu na Dafabet.com.

Prvá vec, ktorú som urobil, bol vklad 120 € na herný účet pomocou peňaženky Skrill, čím som mal peniaze okamžite k dispozícii.

Potom som sa rozhodol pozrieť, ako vyzerá možnosť stávkovania na Dafabet.com. V hornej časti ponuky som zistil, že mám k dispozícii v podstate dve plnohodnotné stávkové kancelárie na šport – jednu s názvom „OW sports“ a druhú s názvom „Dafa Sports“.

Aby som bol úprimný, nechápal som, aký je medzi nimi rozdiel, stávky som bez problémov uzatváral v oboch sekciách. Rozdiel bol snáď len vo vzhľade a dizajnovom usporiadaní prvkov. Kurzy sú však v oboch záložkách OW Sports a Dafa Sports v podstate rovnaké.

Čo však musím spomenúť ako obrovské plus, je to, čo som akosi automaticky očakával, keď som zistil, že ide o ázijskú stávkovú kanceláriu – veľmi vysoké kurzy.

Na vyrovnanú udalosť, napríklad v počte gólov na zápas (viac/menej ako 2,5 gólu), som dostal kurz 1,95 ku 1,95 – a to je to, čo zdobí špičkové ázijské stávkové kancelárie, uvádzajú veľmi vysoké kurzy.

Potom som sa pozrel na niektoré ďalšie športy a zápasy a potvrdil som si, že vysoké kurzy sa opakujú aj tam,  čo je pre mňa ako športového stávkara veľmi pozitívne.

Nebudem rozoberať, na čo som stavil a na čo nie, no po niekoľkých dňoch stávkovania som skončil v miernom pluse približne 250 EUR a rozhodol som sa svoju výhru vyplatiť.

Vyplatiť som ju musel rovnakou metódou, akú som použil na vklad, teda cez Skrill. Keďže to bol môj prvý výber, podpora Dafabet ma e-mailom požiadala, aby som poslal sken pasu, alebo občianskeho preukazu, čo je štandardná formalita. Po overení a potvrdení môjho prvého výberu a po odoslaní požadovaných dokumentov som mal peniaze k dispozícii v priebehu niekoľkých minút.

Potom som na Dafabet hral ešte niekoľkokrát a musím povedať, že všetky nasledujúce výbery boli rovnako rýchle. Celkovo hodnotím túto stávkovú kanceláriu veľmi pozitívne. Vysoké kurzy a bleskové výbery, plus úplná dôvera v stávkovú kanceláriu robia z Dafabet jedno z lepších miest na stávkovanie online.

 

Dafabet En Dafabet Gr Dafabet Bg Dafabet Dk Dafabet Ee Dafabet Fi Dafabet Fr Dafabet De Dafabet Hu Dafabet Zh Dafabet It Dafabet Jp Dafabet Lv Dafabet Lt Dafabet Nl Dafabet Pt Dafabet Ro Dafabet Ru Dafabet Sk Dafabet Si Dafabet Es Dafabet Se Dafabet Tr Dafabet Ua Dafabet Id Dafabet Cz
Adam
Autor Adam Grossman

Som aktívny športovec a nadšenec športového stávkovania, od detstva hrám futbal a hokej, takže o nich mám automaticky najviac vedomostí. Do nášho redakčného tímu som bol pozvaný, pretože rád nielen stávkujem, ale aj píšem o stávkovaní a tiež rád skúšam nové stávkové kancelárie a kasína, čo je vlastne moja hlavná náplň práce. Mojím obľúbeným futbalovým klubom je Bayern Mníchov. Mojou obľúbenou stávkou je stávka s hendikepom, či už ide o víťazstvo alebo počet gólov, rohy, vlastne čokoľvek.