Vklady a výbery


 • Kreditná karta, Apple Pay
 • Skrill, MiFinity, Neteller, Jeton, eZeeWallet, Astropay, Sticpay
 • Paysafecard
 • Bitcoin, Cardano, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, XRP, Tether USD, TRON, Stellar, SHIBAINU, Polkadot, Monero, ZCash, Dash
 • Bankový prevod
 • Kreditná karta
 • Skrill, Neteller, eZeeWallet, MiFinity, Jeton, Sticpay
 • Bitcoin, Cardano, Dogecoin, Litecoin, Ripple, Tether USD, TRON, Binance Coin
Casino
2.9/5
Bonus 400€/$ + 150 roztočenie zadarmo
Registrácia

Prehľad


 • Webová stránka:
  www.hellspin.com
 • Spoločnosť:
  TechOptions Group B.V.
 • Licencia:
  Curacao
 • Cieľová oblasť:
  Mezinárodní

Hellspin

Hellspin

Od kolegov som sa dozvedela, že autori kasín Betamo a Playamo spustili ďalšie úspešné online kasíno – Hellspin.com.

Vraveli mi, že keďže som taká hravá mám ho vyskúšať a napísať o ňom recenziu. Povedala som si, že prečo nie, veď mali pravdu. Sadla som si teda k notebooku a načítala webovú stránku Hellspin.com.

Dôvera je na prvom mieste

Keďže išlo o odporúčanie od kolegov, ktorých som dobre poznala a ktorí majú za sebou bezproblémové fungovanie v už skôr spustených online stávkových kanceláriách a kasínach, od rovnakého tímu, ktorý stojí aj za Hellspinom, neobťažovala som sa v tomto prípade zisťovaním akýchkoľvek podrobností o prevádzkovateľovi kasína, alebo dokonca hľadaním recenzií od iných hráčov.

Bolo mi jednoducho jasné, že o peniaze, ktoré som tu vyhrala, neprídem a že mi bude vyplatené každé euro.

Zlý vzhľad kasína

Ako už názov napovedá, hlavnými dizajnovými motívmi kasína Hellspin sú peklo a oheň.

Prejdime však k registrácii a k tomu, čo som si v samotnom kasíne zahrala a vyskúšala. Registráciu asi nemá zmysel nejako podrobne opisovať, jednoducho vyplníte všetky svoje osobné údaje, potvrdíte a máte zriadený účet na hellspin.com.

Za zmienku stojí bonusová ponuka, ktorá sa mi objavila hneď po dokončení registrácie – je rozdelená na tri časti a za každý z nasledujúcich troch vkladov dostanete niečo navyše.

Každopádne, bonus som neskúmala, klikla som na možnosti platby, ktorých je skutočne veľa. Každý hráč si vyberie to svoje. Ja som si vybrala platbu Mastercard a vložila 80 €.

Najprv som si skúsila zahrať pár hier, keď som sa však pokúšala orientovať v sekcii hier, zaujalo ma rozdelenie do niekoľkých základných sekcií – sekcie ako „Naposledy hrané“, „Moje obľúbené“, „Pre vás“ boli samozrejmé, no v podstate bez rozmýšľania som si vybrala sekciu „Hity“ a zvolila hru Anubisov poklad.

Chvíľu som točila valcami a zrazu sa objavila bonusová hra, ktorá mi priniesla niekoľko desiatok eur navyše, čo bol dobrý začiatok! Môj dojem z grafiky bol veľmi dobrý, hra bola plynulá, rýchla a bežala bez problémov tak, ako mala.

Mohla som zostať a hrať ešte dlho, valce som točila ešte asi dvadsať minút a bonusové točenia som chytila ešte dvakrát, no potom som si povedala, že by bolo dobré vyskúšať niečo iné na recenziu.

Kasíno naživo v Hellspin

Automaty boli viac menej jasné, vedela som, čo môžem očakávať, mňa však zaujímalo skutočné kasíno Hellspin so živými ľuďmi – live kasíno.

To je rozdelené na sekcie Blackjack, Ruleta, Baccarat a Poker. Pravidlá asi nemusím vysvetľovať, hrala som postupne na blackjackových  a aj pokrových stoloch. Postupne som vystriedala niekoľko krupiérov podľa toho, ktorý sa mi najviac páčil 🙂

Na niektorých miestach som vyhrala pár eur, na niektorých som prehrala a nakoniec som skončila pri svojej obľúbenej živej hre – rulete.

Ponuka živých ruletových stolov na hellspin.com bola naozaj pôsobivá – napočítala som viac ako 30 herných prúdov a mnoho zaujímavých herných variácií. Americká a francúzska ruleta sú klasikou, ale macajská ruleta, indická a talianska ruleta ma tiež prekvapili.

Dokonca aj ruleta s dvoma guličkami bola zaujímavá – videla som ju tu prvýkrát, pre mňa skvelý nápad a veľmi osviežujúca zmena.

V podstate som tu pri tejto rulete zostala až do konca, mohla som dokonca odísť so ziskom, ale keďže mi nešlo ani tak o výhru ako o zábavu, nakoniec som tu nechala svoj vklad.

Musím však povedať, že kasíno Hellspin.com je pekne vyladené a najmä živá časť, na ktorej som strávila najviac času, dokáže poskytnúť hodiny vzrušujúcej zábavy – najmä vďaka rôznym inováciám klasických hier. Za mňa hodnotím kasíno Hellspin vysoko, 8 z 10 možných bodov.

Hellspin En Hellspin Gr Hellspin Bg Hellspin Dk Hellspin Ee Hellspin Fi Hellspin Fr Hellspin De Hellspin Hu Hellspin Zh Hellspin It Hellspin Jp Hellspin Lv Hellspin Lt Hellspin Nl Hellspin Pt Hellspin Ro Hellspin Ru Hellspin Sk Hellspin Si Hellspin Es Hellspin Se Hellspin Tr Hellspin Ua Hellspin Id Hellspin Cz
Hana
Autor Hana Svoboda

Volám sa Hana a mojou obľúbenou zábavou sú automaty, kasína a hry. Moji kolegovia hovoria, že som hravá a je to na mne poznať. Navštívila som a osobne otestovala  mnoho kamenných, ale najmä online kasín a stávkových kancelárií a dovolím si tvrdiť, že je len málo ľudí, ktorí sa v hernom svete vyznajú lepšie ako ja. Aj keď v našej redakcii píšem aj o športovom stávkovaní, najlepšie sa cítim práve vo svete kasínových hier. Mojou najobľúbenejšou hrou je ruleta.