Vklady a výbery


 • Kreditná karta, Apple Pay
 • Skrill, MiFinity, Neteller, Jeton, eZeeWallet, Astropay, Sticpay
 • Paysafecard
 • Bitcoin, Cardano, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, XRP, Tether USD, TRON, Stellar, SHIBAINU, Polkadot, Monero, ZCash, Dash
 • Bankový prevod
 • Kreditná karta
 • Skrill, Neteller, eZeeWallet, MiFinity, Jeton, Sticpay
 • Bitcoin, Cardano, Dogecoin, Litecoin, Ripple, Tether USD, TRON, Binance Coin
Casino
2.9/5
300 €/$ bonus + 150 roztočenie zadarmo
Registrácia

Prehľad


 • Webová stránka:
  www.betamo.com
 • Spoločnosť:
  N1 Interactive Ltd
 • Licencia:
  Malta
 • Cieľová oblasť:
  Mezinárodní

Betamo

Betamo

V Betamo, rovnako ako v Playamo, je taká obrovská ponuka hier od známych a neznámych dodávateľov, že ich nestihnete preskúmať za týždeň.

Na Betamo som narazil pri prezeraní nových online kasín na nemeckých stránkach, aby som zistil, čo nové prinášajú v porovnaní s existujúcou konkurenciou.

Mám pocit, že online kasína v posledných rokoch vznikajú ako huby po daždi, avšak pri Betame ma zaujal fakt, že za ním stoja tí istí ľudia, ktorí vyvinuli a spustili také kasína ako 20bet, Ivibet a v neposlednom rade Playamo. Ak si porovnáte názov posledného z nich, je jasné, odkiaľ fúka vietor.

Známa spoločnosť

Prešiel som teda na stránku betamo.com a rýchlym pohľadom som zistil, že vzhľad je celkom dobrý a ide v podstate o rovnakú šablónu ako na stránke playamo.com, kde som hral už predtým.

To koniec koncov nebolo na škodu. Rýchle kliknutie na tlačidlo registrácie, ktoré sa tradične nachádza v pravom hornom rohu, rýchle vyplnenie registrácie a už som bol prihlásený do novootvoreného hráčskeho účtu.

Prvé, čo som samozrejme urobil, bolo, že som sa pozrel, čo Betamo ponúka ako uvítací bonus. Keďže som nemal chuť príliš hrať, rozhodol som sa tentoraz nevyužiť celý bonus a vložil som len niečo okolo 100 €.

Tentoraz som sa rozhodol pre vklad z peňaženky s Bitcoinom, kde som mal nejaké zabudnuté drobné a tak som si povedal, že to využijem. Samozrejme, keďže proces potvrdzovania transakcií s Bitcoinom chvíľu trvá, v porovnaní s okamžitými spôsobmi vkladu, ako je karta alebo Skrill, som mal niekoľko minút času, kým bol vklad pripísaný. No približne za 15 minút som mal peniaze na účte.

Betamo = hry a opäť hry

Tentoraz som presne vedel, na čo sa zameriam, vyhol som sa živému kasínu a išiel som vyskúšať hry od dodávateľa, o ktorom som toho zatiaľ veľa nevedel.

Samozrejme, rovnako ako v prípade Playama, aj tu v Betame je množstvo hier a počet vývojárov je jednoducho ohromujúci. Málokedy som videl toľko poskytovateľov hier ako v týchto kasínach. Rozhodol som sa pre Merlins Fotune od Slotmill, išlo o šesťvalcový automat a hoci som si na začiatku myslel, že vyskúšam asi desať točení a pôjdem ďalej, nakoniec som tu roztočil asi 200 točení. Celkom ma totiž zaujala jednoduchá no veselá animácia, kde sa automat rozvetvuje, zmenšuje, zväčšuje. V kombinácii s chytľavou hudbou v pozadí a magickými motívmi ma hranie začalo celkom baviť.

Potom som vyskúšal Fugaso’s Sugar drop. Tu sa mi páčilo presladené animované zobrazenie cukrovej krajiny, kde v zákrutách padajú všelijaké gumené cukríky a šišky, chvíľu som sa hral a potom, keď som bol dostatočne presladený, som prešiel na ďalšie menej známe popxytátory.

Čo je najväčšou výhodou Betamo.com?

Asi nemá zmysel opisovať všetky hry, ale ak to mám zhrnúť, na Betame máte, podobne ako na Playame, tak obrovskú ponuku hier a menej známych dodávateľov, že pravdepodobne nebude stačiť ani týždeň na to, aby ste ich všetky preskúmali.

Objavil som tu niekoľko nových zaujímavých vecí a najlepšie bolo, že po dvoch hodinách hrania som si myslel, že mám dosť a na moje prekvapenie som zistil, že som dokonca asi 150 € v mínuse 🙂 Niekedy je to tak, že keď sa nestaráte, vyhráte 🙂

Takže tentokrát som v podstate hneď skúsil výber, samozrejme rovnakým spôsobom ako pri vklade, teda výberom na bitcoiny a peniaze som mal vybraté asi za dvadsať minút bez akýchkoľvek problémov. Čo dodať, Betamo je jednoducho jedno z tých lepších online kasín.

 

Betamo En Betamo Gr Betamo Bg Betamo Dk Betamo Ee Betamo Fi Betamo Fr Betamo De Betamo Hu Betamo Zh Betamo It Betamo Jp Betamo Lv Betamo Lt Betamo Nl Betamo Pt Betamo Ro Betamo Ru Betamo Sk Betamo Si Betamo Es Betamo Se Betamo Tr Betamo Ua Betamo Id Betamo Cz
Hana
Autor Hana Svoboda

Volám sa Hana a mojou obľúbenou zábavou sú automaty, kasína a hry. Moji kolegovia hovoria, že som hravá a je to na mne poznať. Navštívila som a osobne otestovala  mnoho kamenných, ale najmä online kasín a stávkových kancelárií a dovolím si tvrdiť, že je len málo ľudí, ktorí sa v hernom svete vyznajú lepšie ako ja. Aj keď v našej redakcii píšem aj o športovom stávkovaní, najlepšie sa cítim práve vo svete kasínových hier. Mojou najobľúbenejšou hrou je ruleta.