Vklady a výbery


 • Visa, Mastercard, Apple pay
 • Skrill, MiFinity, Neteller, Jeton, eZeeWallet, Astropay
 • Paysafecard
 • Bitcoin, Cardano, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, XRP, Tether USD, TRON, Stellar, SHIBAINU, Polkadot, Monero, ZCash, Dash
 • Bankový prevod
 • MasterCard
 • Skrill, Neteller, Jeton, eZeeWallet, MiFinity, Sticpay
 • Bitcoin, Cardano, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, Tether USD, TRON
Šport, Casino
4.5/5
100% bonus €/$ 150
Registrácia

Prehľad


 • Webová stránka:
  www.ivibet.com
 • Spoločnosť:
  TechOptions Group B.V.
 • Licencia:
  Cyprus
 • Cieľová oblasť:
  Medzinárodná

Ivibet

Ivibet je stávková kancelária, ktorá patrí do rovnakej spoločnosti ako 20bet. Prečo som zostal pri Ivibet a pravidelne s nimi stávkujem?

Ivibet som sa rozhodol vyskúšať v podstate hneď, ako sa objavili na internete, a to z jednoduchého dôvodu. Ide o stávkovú kanceláriu, ktorá patrí pod rovnakého krídla tej istej spoločnosti ako 20bet, o ktorej píšem na inom mieste.

No a keďže 20bet ma svojimi službami nadchol, vôbec som neváhal a vyskúšal som jeho dvojča, ivibet.com.

Prečo som si otvoril účet práve u Ivibet?

IvibetAko som písal vyššie, bol som zvedavý, či sú služby Ivibetu rovnaké ako u jeho staršieho súrodenca. Navyše som si bol istý, že sa nemusím obávať, že ide o podvodnú stávkovú kanceláriu, kde by som mohol mať problém s výberom výhier z herného účtu. Pristúpil som teda rovno k registrácii, ktorá je z hľadiska postupu a informácií takmer totožná s registráciou 20bet.

Klikol som na tlačidlo „Registrácia“ v pravom hornom rohu, vyplnil požadované základné údaje a do dvoch minút som bol prihlásený do svojho herného účtu. Stačilo pár kliknutí a hneď som si uvedomil, že hoci je dizajn stránky stávkovej kancelárie mierne odlišný, celá štruktúra a systém je v podstate rovnaký ako u 20bet.

Takže rovnako ako tam som mal okamžite k dispozícii širokú škálu platobných možností. Pre svoj prvý vklad som si vybral elektronickú peňaženku Skrill. Peniaze som mal okamžite na svojom hernom účte a samozrejme som využil bonus k prvému vkladu, ktorým je dorovnanie vkladu až do výšky 150 €.  No a keďže som vložil 150 €, aby som využil maximálny bonus, mal som zrazu k dispozícii 300 € na svoje stávky – a to nie je zlé 🙂

V čom sa Ivibet líši od 20bet?

Teraz si asi ušetrím veľa slov, keď napíšem, že takmer v ničom. Teda, aby som to rozviedol, Ivibet má rovnako skvelú ponuku a služby ako 20bet. Prvá vec, po ktorej som siahol, bola samozrejme sekcia športových stávok. Ako prvé som podal niekoľko tiketov s kombinovanými stávkami po 10 eur, aby som si vyskúšal možnosti stávkovania a rýchlosť vyhodnocovania zápasov.

A opäť budem chváliť, Ivibet vyhodnocuje väčšinu zápasov takmer okamžite po zmene skóre. Všimol som si však, že to platí pre zápasy, ktoré sú naživo, čo je podľa môjho odhadu asi 80-90 % celej kurzovej ponuky. A to je samo o sebe úžasné číslo.

Zápasy, ktoré nie sú stávkované naživo, sú vyrovnané niekoľko minút po skončení zápasu.

Výplata do 15 minút

Predtým, ako som si vyžiadal svoju prvú výplatu od Ivibet, som podal niekoľko desiatok stávok, keďže som potreboval vsadiť dostatok peňazí, aby som neprišiel o bonus a splnil bonusové požiadavky. To sa mi podarilo a mal som k dispozícii necelých 500 EUR na prvé vyplatenie.

Samozrejme, zvolil som si rovnakú platobnú metódu ako pri vklade, teda Skrill a trvalo len pár minút, kým mi na telefón prišla správa, že mám peniaze 🙂 Čo som vzhľadom na svoje skúsenosti s 20betom v podstate očakával.

Ako hodnotím Ivibet?

Ak by som mal vybrať hodnotenie na stupnici od jedna do desať, tak by som dal Ivibetu 8,5 bodu.

Ide o jednu z mála online stávkových kancelárií, pri ktorej som zostal a stávkujem tu z času na čas, teda celkom pravidelne. Oceňujem najmä rýchlosť platieb, rýchlosť vyhodnocovania zápasov a širokú ponuku športov pred zápasom aj naživo, na ktoré sa dá vsadiť.

Je to rovnako nadštandardná ponuka služieb ako 20bet a túto stávkovú kanceláriu môžem len odporučiť. A že ide o seriózneho hráča medzi stávkovými kanceláriami dokazuje aj fakt, že nemajú problém prijímať malé aj pomerne veľké stávky.

To je znakom profesionality a kvality, pretože neznášam, keď stávková kancelária po niekoľkých úspešných zásahoch stanoví limit stávok na niekoľko eur. Myslím si, že o Ivibet budeme v nasledujúcich rokoch počuť veľa pozitívneho!

 

 

Ivibet En Ivibet Gr Ivibet Bg Ivibet Dk Ivibet Ee Ivibet Fi Ivibet Fr Ivibet De Ivibet Hu Ivibet Zh Ivibet It Ivibet Jp Ivibet Lv Ivibet Lt Ivibet Nl Ivibet Pt Ivibet Ro Ivibet Ru Ivibet Sk Ivibet Si Ivibet Es Ivibet Se Ivibet Tr Ivibet Ua Ivibet Id Ivibet Cz
Jiri
Autor Jan Mach

Od detstva milujem šport, aktívne hrám florbal, plávam a jazdím na bicykli. A som veľkým fanúšikom futbalu a tenisu. Mojim najväčším zážitkom bola návšteva Rolland Garros a niekoľkých zápasov La Ligy a Premier League. Vďaka môjmu športovému nadšeniu som mal vždy blízko aj k športovým stávkam a dovolím si tvrdiť, že málokto vyskúšal toľko online stávkových kancelárií ako ja. A hoci uprednostňujem športové stávky pred stávkovaním v kasíne, môj najväčší zážitok spojený so stávkovaním bol pravdepodobne ten, keď som si zahral za niekoľkými stolmi v samotnom Las Vegas. Ak si však mám vybrať, je mi bližšie stávkovanie na NHL ako ruleta 🙂